Hochficht

Pobytové balíčky s lyžováním ve skiareálu Hochficht

Vážení hosté

zimní pobyty s lyžováním se připravují.

Čekáme na aktuální informace z lyžařských areálu a podrobnosti následně sdělíme.

Těšíme se na vás.

 

Lyžování Hochficht

Lyžařské středisko Hochficht, které se nachází v nedalekém Rakousku, je zárukou maximálního zážitku. Je oblíbené jak mezi zkušenými lyžaři, snowboardisty, tak i rodinami s dětmi. Penzion – restaurant U Méďů s Hochfichtem spolupracuje již 20 let. Můžeme vám tedy nabídnout kompletní ubytování s polopenzí, dopravou přímo do areálu a skipasem. To vše za bezkonkurenční ceny!

I díky kompletnímu zasněžování sjezdovek jsou podmínky k lyžování na Hochfichtu vždy perfektní. Středisko dělá pro spokojenost lyžařů maximum! Jestliže hledáte kvalitní a cenově dostupné ubytování se stravováním a možností lyžování v legendárním skiareálu, jste na správné adrese. Pokud nechcete na Hochfichtu strávit celý týden, určitě se zabavíte i v okolí Hůrky.

Na Lipensku naleznete běžkařské dráhy a také bruslařskou dráhu přímo na zamrzlém jezeře. Lokalita je ideální také pro procházky. Šumavská příroda vás zajisté okouzlí! Kromě Hochfichtu nabízíme také spojení s areály Lipno – Kramolín a Schöeneben.

Zima umocněná na třetí

To je slogan skiareálu Hochficht. Díky nadmořské výšce a systému zasněžování je zde vždy dostatek sněhu a perfektně upravené sjezdovky. I proto naši hosté na Hochficht rádi jezdí.

Už jste z toho lyžování zmožení ?

Zkuste jiné zimní radovánky. Lipno se v zimě mění v nejdelší bruslařskou dráhu na světě. V okolí je také dostatek stop pro běžky (kdo nemá rád kopce, stopa vede i po zamrzlém Lipně – tedy po dokonalé rovince 🙂

Bazén v ceně

Pokud se po návratu budete chtít ještě vykoupat, máte náš bazén k dispozici

Příjemné prostředí

Rodinný penzion s přátelským a vstřícným personálem, všude teplo a pohoda – penzion U Méďů to umí i v zimě 😉

Welness

Někomu by se po lyžování možná hodila masáž, infrasauna nebo voňavá pára ? I to máme pro Vás k dispozici.
Mohu jezdit vlastním autem ?
Ano – samozřejmě. Do skiareálu můžete jezdit vlastním autem. Z balíčkové ceny Vám odečteme cenu za dopravu.
Je autobus celý den na parkovišti ?
Ano – autobus je celý den na parkovišti a je Vám plně k dispozici. Skiareál Hochficht má perfektní zázemí – pokud si ale chcete jít odpočinout nebo si dát čaj a tatranku – můžete i v autobusu 🙂
Máte úschovnu lyží ?
Ano – úschovnu lyží, snowboardů i kol máte k dispozici zdarma v penzionu.
Musím si vézt vlastní lyže, běžky, brusle ?
Nemusíte – na Lipně je několik kvalitních půjčoven sportovního vybavení včetně zimního. Doporučujeme výpůjčku domluvit dopředu. Půjčovna lyžařského vybavení  je také přímo ve skiareálu Hochficht.
Share This